Restauracja chińska „Złoty Imbir” mieszcząca się w samym centrum Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 39 to naprawdę wyjątkowe miejsce. Idealnie nadaje się na romantyczną kolację we dwoje, rodzinny obiad czy spotkanie biznesowe. Przytulne wnętrze urządzone w typowo chińskiej stylistyce oraz aromatyczna i oryginalna chińska kuchnia pozwalają Naszym gościom spędzić tu miło czas w kamerimg onasalnej atmosferze. W lokalu dominuje złoto-bordowo-czarna kolorystka, lekko przytłumione światło dodaje wnętrzu romantyzmu, a wygodne kanapy sprawiają, że nie chce się stąd w ogóle wychodzić. Nasi szefowie kuchni dokładają wszelkich starań by zaspokoić wszystkie, nawet najbardziej wyszukane kulinarne oczekiwania Naszych klientów, a doświadczona załoga kelnerska z przyjemnością profesjonalnie doradzi Państwu w kwestii doboru potraw.

Wychodząc naprzeciw Naszym klientom dostarczamy również dania z dostawą do domu lub biura, wystarczy zadzwonić pod nr.tel. 690-516-900 i zamówić potrawy z Naszego menu, a my dowieziemy je do Państwa najszybciej jak to będzie możliwe. Oczywiście istnieje także opcja telefonicznego zamówienia potraw i samodzielnego odbioru ich w restauracji.

„Złoty Imbir” nie zapomina także o swoich najmłodszych gościach, specjalnie dla Naszych milusińskich przygotowaliśmy dziecięce menu, krzesełko do karmienia, dopasowaną do małych rączek zastawę stołową, kącik zabaw oraz słodką nagrodę po każdym, ładnie zjedzonym posiłku. Dla chętnych, odważnych malców mamy także wyjątkowe pałeczki do nauki jedzenia prawdziwym, chińskim zwyczajem!

img onas2Dla stałych klientów „Złoty Imbir” przygotował Kartę Stałego Klienta, dzięki której otrzymują Państwo 15% rabatu na wszystkie pozycje z Naszego menu. Aby ją otrzymać wystarczy zebrać sześć firmowych stempelków, za sześć oddzielnych rachunków - każdy na kwotę powyżej 200zł. Oferta ta nie dotyczy zestawów lunchowych, potraw na wynos i nie łączy się z innymi promocjami o których na bieżąco informujemy Naszych klientów na naszym fanpage'u na Facebook'u.

Wiemy, jak ważne są dla Państwa spotkania okolicznościowe lub biznesowe, dlatego chcemy sprawić by były one niezapomniane. Nasz wykwalifikowany zespół zapewni w pełni profesjonalną organizaję przyjęcia, aby ten uroczysty dzień był po prostu niepowtarzalny.

Oprócz eleganckej, a zarazem odprężającej stylizacji, restauracja oferuje bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb.

Zapraszamy Państwa do nas, abyście mogli poczuć serdeczność, którą obdarzymy każdego z gości i poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Organizujemy:

  • kameralne przyjęcia
  • eleganckie kolacje i obiady
  • chrzciny
  • rocznice ślubu
  • imprezy okolicznościowe